Рушниця для армії

Верховна Рада може дозволити власникам вогнепальної зброї безплатно передавати її на потреби армії

Парламентар Володимир Яворівський пропонує ВРУ дозволити українським власникам вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки добровільно передавати її на баланс Збройних сил України та Національної гвардії України. 
Про це йдеться у проекті постанови №4092а “Про передачу вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки громадянами України військовослужбовцям Збройних сил України та Національної гвардії України”, текст якого оприлюднений на сайті парламенту.
Згідно з постановою, пропонується надати право громадянину України, який є власником вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки безоплатно передати їх на баланс Збройних сил України та Національної гвардії України.
“Добровільна передача вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки здійснюється на підставі письмової заяви власника. При цьому складається акт прийому-передачі у двох примірниках. До акту додаються відповідні реєстраційні та дозвільні документи на зброю, озброєння та бойову техніку”, – йдеться у проекті постанови.
Власнику вогнепальної зброї видаватимуть довідку про передачу зброї для подання до органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації прав на зброю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6400 / 4.06MB / SQL:{query_count}