Укрзалізниця вводить новий графік руху потягів

Першого червня 2014 року з 00.00 на залізничному транспорті України та країн СНД вводиться графік руху поїздів на 2014-2015 роки

фото: архів (Андрій Польовий)
У новому графіку передбачено курсування 246 пар пасажирських поїздів. Про це повідомив начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус, поінформував прес-центр Укрзалізниці. 
Зокрема,  формуванням залізниць України передбачено 166 пар поїздів, формуванням країн СНД – 70 пар поїздів, з них 27 цілорічних, 16 сезонних та 27 пар поїздів за потребою. Формуванням інших країн  – 9 пар поїздів та один поїзд спільного формування Укрзалізниці та РЖД.
Відповідно до нового графіка, з першого червня курсуватиме 159 пар цілорічних поїздів, 31 пара сезонних поїздів, а також 56 пар поїздів, які призначатимуться у разі збільшення пасажиропотоку. “Розміри руху поїздів, на які впливає суттєве зменшення пасажиропотоку, були узгодженні із російськими та білоруським залізницями”, – зазначив Ігор Бреус.
Він розповів, що у новому графіку руху курсуватимуть поїзди на нових маршрутах, а також нові безпересадкові вагони. Окрім того, буде збільшено періодичність курсування деяких поїздів. У той же час через значне зменшення пасажиропотоку до АР Крим кількість поїздів у цьому напрямку зменшена.
Розклад руху пасажирських поїздів на 2014/2015 рік розміщено на сайті Укрзалізниці. Попередній продаж квитків на поїзди, що курсуватимуть із введенням нового графіка руху, триває.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9902 / 4.07MB / SQL:{query_count}