Війна з “Газпромом”

Україна судитиметься із “Газпромом” щодо контрактів 2009 року

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості, зараз уряд готується до подачі по­зову до Стокгольмського ар­біт­ражного суду. 
“Коли уряд планує подавати до ар­­бітражу щодо скасування уго­ди між “Газпромом” і НАК “Наф­тогаз України”? Ця робота ведеться з першого дня моєї появи на посаді міністра. Ми сьогодні ґрунтовно підходимо до підготовки відповідних документів і перегляду тих невигідних умов, які зараз є в договорі між “Нафтогазом” і “Газ­промом” від 2009 року”, – розповів Юрій Продан у парламенті. Він також вкотре нагадав, що Україна не погоджується із встановленою “Газпромом” ціною. А там, як відомо, наполягають, що після скасування усіх пільг “Нафтогаз” має платити 485 доларів  за тисячу куб. м газу.
До речі, учора Продан також розповів, у скільки експерти міністерства оцінюють втрати Чорноморського шельфу: “Російська агресія в Криму нанесла сильний удар. Ми втратили важливі ділянки на шельфі. Ці втрати оцінюють у 40 млрд доларів у вигляді втраченого доходу від видобутку газу”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.5916 / 4.05MB / SQL:{query_count}