ДУС продає дачі

Державне управління справами вирішило продати низку державних резиденцій і санаторіїв, зокрема да­чі Віктора Ющенка і Віктора Януковича

Про це повідомив голова Держуправління справами Сергій Аверченко, повідомляє ЛІГА.net. За словами Аверченка, у ДУС зараз відбувається інвентаризація всього майна. 
“У нас вже є попередній перелік об’єктів, які ми готові віддати, з якими готові розпрощатися. Тому що вони дійсно не використовуються для потреб... Дуже непросте це питання, але ми його вирішуємо”, – зазначив керівник ДУС. У відомстві вирішили позбутися державного санаторію “Збруч”, держпідприємства “Комунар”, санаторію “Семашко”, санаторію “Україна”, двох резиденцій у Пущі-Водиці, держдачі №29 в Конча-Заспі (тут раніше жив Віктор Ющенко), шістьох літаків, двох вертольотів та 150 легкових автомобілів. 
“Це тільки попередній перелік того, що ми можемо продати. Стоїть питання щодо лікеро-горілчаного заводу, але там не все добре зі звітністю, десь пропали 32 млн грн”, – розповів Аверченко. “Ситуація ускладнюється тим, що зараз велика кількість об’єктів тимчасово забрані у зв’язку з анексією Криму. У нас в Криму 13 підприємств і понад 20 різних об’єктів, які ми не можемо використовувати...”, – зазначив Аверченко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1465 / 4.05MB / SQL:{query_count}