І потягом не доїхати…

З 27 травня дістатись у Крим залізницею буде неможливо. Це стосується як внутрішньодержавних, так і міжнародних поїздів

фото: iPress.ua
“Укрзалізниця” оголосила про припинення попереднього продажу квитків у кримському напрямку (починаючи з 27 травня). Таке повідомлення з’явилося сьогодні на офіційному сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України.
“У зв’язку з корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним ДП “Кримська залізниця” в графіку на 2014 – 2015 роки самостійно, без погодження з “Укрзалізницею”, було прийняте рішення тимчасово зупинити з 27 травня попередній продаж квитків на поїзди до півострова”, – йдеться в повідомленні, інформує ipress.ua.
Продаж квитків не здійснюватиметься як на внутрішньодержавні, так і на міжнародні поїзди, що курсують територією України. Як зазначають фахівці “Укрзалізниці”, зміни в графіку руху пасажирських поїздів на 2014 – 2015 роки пов’язані з неузгодженістю розкладу руху поїздів між АР Крим і територією материкової України.
Також є потреба переглянути графік руху через значне зменшення пасажиропотоку та введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій. Телеграму про відповідне рішення було направлено в залізничні адміністрації, зокрема в ОАО “РЖД” та Білоруську залізницю. На початку квітня Кримська дирекція залізничних перевезень скасувала частину приміських поїздів, які з’єднують Крим з материковою Україною.

 У кримчан відібрали вихідний на Великдень                 
Православні кримчани і ті, хто відзначає велике релігійне свято Великдень, більше не матимуть додаткового вихідного дня у Світлий понеділок.
Відповідне оголошення оприлюднене на сайті Севастопольської міськдержадміністрації. “Відповідно до статті 112 Трудового кодексу Росії “Про неробочі святкові дні”, повідомляємо, що свято Великдень не входить до переліку неробочих святкових днів. Відповідно до цього, наступний день після Великодня робочий”, – йдеться в повідомленні.
Неробочими святковими днями в Росії є: 1 – 6 і 8 січня (новорічні канікули), 7 січня (Різдво Христове), 23 лютого (День захисника Вітчизни), 8 Березня (Міжнародний жіночий день), 1 травня (Свято весни і праці), 9 травня (День Перемоги), 12 червня (День Росії) та 4 листопада (День народної єдності).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.6890 / 4.07MB / SQL:{query_count}