Знайти б роботу…

Сьогодні найактивніше шукають роботу працівники наукової та освітньої сфери, журналісти і творчі працівники

Складна ситуація в країні і на ринку праці змушує українців підходити до пошуку роботи активніше. Уже не достатньо просто розмістити резюме в мережі – тепер роботодавця треба “ловити”, відгукуватись на вакансії. Процес пошуку роботи став довшим, а роботодавці прискіпливішими, повідомляє  Міжнародний кадровий портал HeadHunter. 
Нові вакансії з’являються рідше, що спонукає людей вдаватися до пошуків активніше. “Чим складніша ситуація на ринку праці, тим більше зусиль доводиться докладати спеціалісту, аби знайти роботу, тим активнішим він повинен бути. Просто розмістити резюме в мережі уже не достатньо, на вакансії потрібно активно відгукуватись”, – зазначають у HeadHunter.
І українці, видається, це вже зрозуміли. Наприклад, у першому кварталі 2014 року кількість відгуків на одну вакансію збільшилася майже на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Найактивніше шукають роботу працівники наукової та освітньої сфери, журналісти і творчі працівники – відгуків останніх стало на 72% більше.
Знизилась активність працівників некомерційних організацій і державної служби: вони стали відгукуватися рідше. У решті професійних сфер спостерігається значне (від 10%) збільшення кількості відгуків пошукачів.
Найактивнішими в першому кварталі були юристи, бухгалтери і топ-менеджери. Рекордсмени активності – юристи (33 відгуки на одну вакансію), фінансисти і бухгалтери (25 відгуків на одну вакансію), а також керівники вищої ланки (24 відгуки на одну вакансію). Серед офісного персоналу найнижча активність простежується серед програмістів і страхових спеціалістів.
Дані отримали в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в березні 2014 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9074 / 4.06MB / SQL:{query_count}