Україна посідає 76 місце із 177 згідно з глобальним індексом людського розвитку

Згідно з глобальним індексом людського розвитку, Україна посідає 76 місце із 177 країн і значно відстає від усіх країн-членів ЄС, у тому числі від Румунії та Болгарії, які приєднались до Європейського Союзу у 2007 р.

Згідно з глобальним індексом людського розвитку, Україна посідає 76 місце із 177 країн і значно відстає від усіх країн-членів ЄС, у тому числі від Румунії та Болгарії, які приєднались до Європейського Союзу у 2007 р. Про це повідомив постійний представник програми розвитку ООН в Україні Френсіс О'Доннел, презентуючи новий національний звіт з людського розвитку програми ООН в Україні. Він зазначив, що, незважаючи на те, що в Україні було проголошено багато ініціатив, прогрес у впровадженні життєво необхідних реформ малопомітний.

У звіті зазначається, що для того, щоб поліпшити умови життя в Україні необхідно розширити можливості місцевого самоврядування. "Людський розвиток залежить від доступності та якості суспільних послуг, таких як охорона здоров'я, освіта, комунальні послуги. Такі послуги надаються, передусім, місцевими органами влади", - сказав Ф.О'Доннел, зазначивши, що звіт визначає три сфери, в яких необхідно провести реформи для удосконалення місцевого самоврядування. Зокрема: забезпечити представництво місцевого населення, особливо на рівні району та області, збільшити фінансування послуг, більш ефективно надавати соціальні послуги.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4299 / 3.96MB / SQL:{query_count}