Під твою милість прибігаємо…

Глава УГКЦ посвятив український народ під покров Пресвятої Богородиці

Минулої неділі, 2 лютого, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці у Львові глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук посвятив український народ під покров Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
“Я сьогодні прибув до цього храму Покрови Пресвятої Богородиці у славному граді Львові, щоб виконати одну важливу дію і місію, про яку мене просили люди… Сьогодні наш народ кричить до небес про справедливість. Сотні людей просили, аби я посвятив український народ під покров Пречистої Діви Марії. Мати наша Небесна, покрове наш святий, ми не маємо більше нікого, хто б нас покрив, немає більше нікого, хто б заступався за нас: зранених, скривджених, зневірених перед твоїм Сином і Отцем Небесним у Дусі Святому. Покрий нас, захисти, випровадь нас своїм святим покровом, бо ти є наша заступниця”, – сказав Блаженніший Святослав.
Під час проповіді Патріарх нагадав, що ця неділя називається Неділею про Закхея і що вона починає готувати нас до Великого посту. В цю неділю “ми чуємо про дуже глибоку й цікаву подію: Ісус Христос в гущавині свого народу прийшов шукати те, що загинуло...” Саме таку місію впродовж всього свого служіння спов­няв преподобний святий Дон Боско, день пам’яті якого вшановувала цього дня Церква, а особливо згромадження салезіян, яке він заснував. 
Проповідник пригадав, що Дон Боско жив у непрості часи, коли змінювалася політична мапа Італії другої половини ХІХ ст. Збирав навколо себе молодих хлопців, вишукував їх по тюрмах, аби захистити. 
“Святий Дон Боско став знаком Божої присутності серед свого народу, який був на той час заляканий і розбитий. А місія молодого салезіянського згромадження була показати, що ось цей час – непростий, кривавий – є часом спасіння…
“Сьогодні на цей дім зійшло спасіння!” – як ми нині хочемо почути ці слова Христові, особливо в час, який переживаємо, в час, який сповнює наші серця тривогою та смутком, в час, коли ллється кров і пропадають люди, в час, коли ми справді не маємо на кого надіятися, тільки на одного Бога. І сьогодні, в цю неділю, постать Дона Боско мені й вам каже: сьогодні на наш народ зійшло Боже спасіння, тому що Церква є, була і буде зі своїм народом, буде джерелом його сили та відваги!” – наголосив глава Церкви.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4548 / 3.97MB / SQL:{query_count}