Голова Фонду Конрада Аденауера засудив “репресивні” закони

Голова Фонду Аденауера Ганс-Ґерт Петтеринґ засудив прийняті 16 січня закони, які обмежать роботу німецьких політичних фондів в Україні. Він закликав ЄС надалі підтримувати демократичні сили у країні

Очільник Фонду Конрада Аденауера, депутат Європарламенту та його колишній президент Ганс-Ґерт Петтеринґ висловив занепокоєння у зв’язку з розвитком ситуації в Україні. Зокрема він засудив прийняття Верховною Радою 16 січня низки “репресивних” законів, інформує “Німецька хвиля”.
“Прийнятий минулого четверга українським парламентом із неповагою до основоположних парламентських прав пакет законів драматичним чином обме­жує свободу дій громадських організацій, незалежних медіа, а також права і свободи усіх громадянок і громадян у країні”, – зазначено в його заяві, опублікованій на сайті Фонду.
“Очевидно, що демократичним силам умисне перекривають останнє повітря”, – вважає Ганс-Ґерт Петтеринґ. За його словами, застосування цих законів призведе до значного перешкоджання роботи й німецьких політичних фондів. 
“Фонд Конрада Аденауера з 1994 року супроводжує процес демократичної трансформації в Україні. Мова йде зокрема про консолідацію демократичних інституцій, європейську перспективу, посилення громадянського суспільства, а також свободу ЗМІ. Ми не маємо допустити, аби ця робота стояла на кону”, – наголосив Петтеринґ.
Голова Фонду Конрада Аденауера також підкреслив важливість подальшої підтримки Євросоюзом демократичних та мирних сил в Україні. “У Європі сьогодні не має бути альтернатив дотриманню елементарних прав людини та демократичним правилам гри”, – заявив він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.5200 / 4.06MB / SQL:{query_count}