Офісні працівники воліють мати окремі кабінети

80% офісних працівників призналися, що досить часто відволікаються від роботи на дрібниці. При цьому майже 60% опитаних визнають, що їх продуктивність праці значно збільшилась б за умови усунення певних чинників, що заважають роботі

На думку 43% офісних працівників, цю проблему можна було б легко вирішити, виділивши кожному окремий кабінет. Такі дані були отримані під час опитування, яке провів Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна (загалом опитали 1244 респондентів). 
Майже 40% офісних працівників постійно відволікаються від роботи,  ще майже 40% визнають, що від трьох до п’яти разів на день приділяють час якимсь зайвим дрібницям,  що понижує концентрацію уваги та зменшує продуктивність праці. І щоби знову взятися до роботи, більшості з них потрібен час, адже відразу  включитись у роботу може тільки один із п’яти працівників.
Чи можна збільшити їх ефективність праці, усунувши всі чинники, що відволікають? Самі офісні працівники вважають це можливим. Троє з п’яти опитаних запевняють, що, безперечно, стали б краще працювати, якби зникло те, що заважає їм це робити. І тільки 14% визнали, що навіть усунення тих чинників не підвищило б продуктивності їх праці.
Одним із можливих варіантів усунення негативного впливу відволікаючих чинників 43% офісних працівників бачать виділення їм окремих кабінетів. Результати попереднього опитування hh.ua підтвердили, що це ілюзія, бо той, хто працює в особистому кабінеті, відволікається нітрохи не менше. 15% опитаних стверджують, що стали б менше відволікатись, якби їм видали навушники. А ось 12% вважають можливим кроком у вирішенні такої проблеми заборону користування інтернетом. 
Проте багато хто з опитуваних  певен, що можна було б частково усунути відволікаючі чинники завдяки наказу на рівні гендиректора про необхідність перед входом до офісу вимикати звук мобільного (11%) або ж заміні безпосереднього керівника більш поступливим (10%). Багато офісних працівників невдоволені роботою у офісах типу оpen-space і вважають, що зменшити вплив відволікаючих чинників можна, але для цього необхідно змінити планування: “Оpen-space – це зло. Треба розсадити проекти/відділи/команди по окремих невеликих, звукоізольованих кабінетах”.
Когось не лише відволікає, але й дуже дратує балаканина колег. У такому випадку рішення цієї проблеми офісні працівники бачать навіть у обмеженні спілкування між собою: “ Треба пояснити колегам, що для вирішення особистих питань можна вийти у коридор або в кімнату для куріння”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0571 / 4.08MB / SQL:{query_count}