Депутати не цінують історії

Парламентарі провалили голосування за відзначення на державному рівні 750-річчя князювання Данила Галицького

Лише 149 нардепів учора проголосували за проект постанови “Про відзначення 750-річчя князювання Данила І Романовича”, чого виявилось замало. Про це повідомив позафракційних нардеп Петро Порошенко.
“Якщо народні депутати, які провалили голосування за нашу постанову про відзначення 750-річчя князювання Данила Галицького, не розуміють і не цінують свого минулого – славетного, великого, яке заклало основу всієї європейської цивілізації, то навряд чи вони мають бачення майбутнього. Сумно і соромно. Найближчим часом внесемо новий варіант постанови”, – написав Порошенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
Зазначимо, що разом із ним авторами проекту постанови були депутати від “Батьківщини” Володимир Яворівський і Юрій Стець, представниця УДАРу Марія Матіос і нардеп-”регіонал” Юрій Мірошниченко. І, що цікаво, відповідно до стенограми голосування, за свій же документ Мірошниченко не голосував, а Стець і Матіос були відсутніми в сесійному залі. 
“Данило I Романович (1201 – 1264) – руський князь із династії Романовичів, правитель Галицько-Волинського князівства, Князь волинський (1211 – 1264), галицький (1211 – 1264), київський (1240), перший король Русі-України (з січня 1253/грудня 1254)… Час його князювання був добою найбільшого економічно-культурного піднесення і політичного посилення Галицько-Волинської держави. Маючи кордони по Карпатах, Дніпру та Дунаю, за його правління вона зробилася найбільшою державою в Європі, стала праобразом першої української національної держави”, – було зазначено у пояснювальній записці до проекту постанови.
Парламентарям пропонувалось розпочати підготовку до відзначення на державному рівні 750-річчя князювання Данила I Романовича, а для цього потрібно було “створити відповідний організаційний комітет і розробити та затвердити план необхідних заходів, забезпечити їх висвітлення у ЗМІ”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0248 / 4.06MB / SQL:{query_count}