Янукович підписав закон з “поправками Кличка”

Поправки можуть бути використані для заборони участі Віталія Кличка у виборах президента

фото: savchyn.wordpress.com
Президент Віктор Янукович підписав закон “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень”. Про це інформує сайт президента.
24 жовтня більшість проголосувала за поправки про те, що особа, яка має право на постійне проживання на території іноземної держави, вважається такою, що не проживає в Україні. Ці поправки, як вважають в УДАРі можуть бути використані для заборони участі Віталія Кличка у виборах президента.
Підписавши закон про внесення змін до податкового кодексу, Президент Віктор Янукович став співучасником грубого порушення закону “Про регламент” і фальсифікацій. Про це заявили у партії УДАР, коментуючи підписання Президентом поправок, які можуть заборонити Кличку балотуватися у президенти, інформує “Українська правда”. 
У партії нагадали, що “цей законопроект був ухвалений без обговорення в сесійній залі, що є порушенням регламенту Верховної Ради”, який є законом. “Перед тим відбулася фальсифікація рішення профільного комітету, коли в зал були внесені правки до документа, за які профільний комітет не голосував”, – наголошують в УДАРі.  
“Ці поправки “протягували” з політичних мотивів – для можливого тиску на лідера УДАРу,  який сьогодні має найвищі шанси перемогти Януковича на виборах президента”, – підкреслили в партії. “Але влада знову промахнулася – немає підстав, які перешкодили б Віталію Кличку взяти участь у президентських виборах 2015 року”, – йдеться в заяві.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3733 / 4.06MB / SQL:{query_count}