Коли студенти зможуть купувати квитки онлайн?

Студентам обіцяють, що з липня 2014 року вони зможуть замовляти залізничні квитки в iнтернеті

Про це повідомляє Радіо Свобода. Учора, у День залізничника, активісти молодіжної громадської організації  привітали керівництво Укр­залізниці пакетом звернень від студентів і нагадали про своє право купувати квитки на потяг через iнтернет.
Укрзалізниця в 2009 році запровадила послугу онлайн-оформлення проїзних документів, з травня 2012 року впровадила купівлю квитків через офіційний сайт, проте в цьому процесі зовсім проігнорували інтереси студентів, кажуть активісти.
Вони зібрали 755 звернень студентів першого – четвертого курсів з п’яти міст України, які підтримують цю ініціативу. Активісти нагадали, що в кожного вищого навчального закладу є база даних студентських квитків і вона може бути передана Укрзалізниці.
Заступник директора Укрзалізниці з пасажирських перевезень Павло Чекалов повідомив, що робота над вирішенням цієї проблеми триває вже вісім місяців і з липня наступного року студенти таки зможуть купувати квитки не заходячи в касу.
“Вже є постанова Кабміну, в якій йдеться про те, що з 1 липня 2014 року база даних Mіністерства освіти і науки України буде мати легітимність і нею можна буде користуватися при продажі електронних проїзних документів”, – сказав він. Павло Чекалов додав, що в листопаді цього року додатково з’являться десять поїздів, на які усім пасажирам можна буде купувати квитки он-лайн. У 2012 році Укрзалізниця продала майже 62 тисячі квитків, 10% з яких пільгові студентські.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8511 / 4.06MB / SQL:{query_count}