Українцям дозволять не платити за реєстрацію земельних ділянок

Державне агентство земельних ресурсів України вважає одним зі своїх найближчих завдань скасувати плату за державну реєстрацію земельних ділянок

“Серед найближчих завдань, які ставить перед собою Держземагентство: упорядкування видів і змісту землевпорядної документації, скасування плати за державну реєстрацію земельних ділянок, заміна обов’язковості розробки проектів iз сівооборотoм на просту декларацію аграріїв про їх дотримання”, – наголосив керівник відомства Сергій Тимченко, інформує  ZN.UA.
“Уперше в історії земельного агентства ми маємо в центральному апараті трьох кандидатів юридичних наук і двох заслужених юристів”, – наголосив голова Держземагентства. Він зазначив також, що за останні два роки відомство запустило електрон­ний кадастр, ліквідувало земельні комісії, кардинально спростивши процес узгодження проектів відведення, ввело відповідальність чиновників за порушення термінів узгодження землевпорядної документації, інформує ipress.ua.
“Ми відмовилися від моделі дорогого й тривалого розмежування земель за бюджетні кошти, замінивши її моделлю їхнього безкоштовного розмежу­вання в силу закону, законодавчо розблокували проведення земельних торгів. Та й багато чого по дрібницях підправили”, – зазначив він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6677 / 4.05MB / SQL:{query_count}