Листопад ще потішить теплом

Заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко заявив, що до середини листопада в Україні збережеться досить тепла погода

“Те тепло, яке було у жовтні, сподіваємося, воно збережеться до середини листопада, згідно з нашими прогнозами”, – каже представник Гідрометцентру.
З його слів, рекордно тепла погода як для кінця жовтня і початку листопада в Україні обумовлена впливом циклону з центром над скандинавськими країнами. При цьому він зазначив, що 5 – 7 листопада в Україні падатимуть  дощі і буде невелике зниження температури. Водночас погода залишиться теплою, інформує ua.korrespondent.net.
Зокрема, 5 листопада денна температура очікується в межах +12 ... +17 градусів. 6 листопада дощитиме, а температура вдень сягатиме +10 ... +15 градусів. 7 листопада дощі не припиняться і прогнозують до  +15 градусів.
Натомість вже 8-9 листопада парасолі нам не знадобляться, але температура дещо знизиться до +8 ... +14 градусів. 
З його слів, приблизно така ж погода без опадів і температурою до +16 градусів збережеться в період з 10 по 14 листопада. Він також зазначив, що з 14-15 листопада очікується більш істотне зниження температури, а також збільшення кількості опадів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.9596 / 4.05MB / SQL:{query_count}