Онлайн-освіта стає популярною

Більшість студентів використовує інтернет для додаткового навчання та підвищення кваліфікації, зокрема переглядає різноманітні лекції та тренінги

фото: m.ruvr.ru
Такими є результати соціологічного дослідження “Самоосвіта молоді”, проведеного у квітні – травні цього року платформою онлайн-навчання “Академія навичок” спільно з Інститутом соціології України, повідомляє “Укрінформ”.
“Завдяки практично повному залученню студентської аудиторії до інтернету більшість опитаних (78,3%) вже використовує інтернет для навчання і підвищення кваліфікації. Водночас класичні лекційні курси в навчальній аудиторії цікавлять лише п’яту частину опитаних”, – заявила координатор проекту “Академія навичок” Марія Богуслав.
За її словами, понад 51% опитаних студентів-старшокурсників володіє інформацією про існування спеціалізованих сайтів з онлайн-навчання. Найефективнішою формою віртуального навчання 62% респондентів назвали відеолекції. Приймаючи рішення про участь у такому навчанні, студенти першочергово зважають на практичну можливість застосування знань і навичок (58%), зручність самого навчання (50%), а також його вартість і швидкість (по 40%). “На запитання, чи повинна стягуватися плата за додаткову онлайн-освіту, 70% респондентів відповіло, що ні”, – підсумувала Марія Богуслав.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0309 / 4.07MB / SQL:{query_count}