Усі підприємці – в інтернеті

Українці отримали безкоштовний доступ до усіх даних, що вміщені в Єдиному держреєстрі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців

“На сайті “Укрдержреєстру” можна отримати відомості про засновників, відокремлені підрозділи юридичних осіб та багато іншої інформації, що сприятливо вплине на розвиток ділового середовища України на засадах прозорості та відкритості. Закритими залишаються лише ті відомості, які охороняються законодавством про захист персональних даних”, – заявив голова “Укрдержреєстру” Дмитро Ворона. 
Для доступу до цього держреєстру користувач має дати згоду на те, що він не створюватиме аналогічних пошукових систем із комерційною метою, не здійснюватиме автоматизованих запитів на викачування бази даних, а також не поширюватиме з комерційною метою отриману в реєстрі інформацію. 
Окрім того, держпідприємство “Інформаційно-ресурсний центр”, яке веде цей реєстр, попередило, що кількість сторінок, які відкриваються з кожної IP-адреси за певний проміжок часу, обмежено, аби не допустити перевантаження бази.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3489 / 4.05MB / SQL:{query_count}