Кабмін готує подання заявки України на Олімпіаду-2022

Уряд на одному зі своїх найближчих засідань розгляне питання подання заявки на проведення в Україні Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року

Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів, повідомляє портал уряду.
“На засіданні Ради регіонів одностайно підтримали ініціативу Президента сформувати заявку на проведення в Україні Зимових Олімпійських ігор 2022 року. На одному з найближчих засідань уряду ми розглянемо це питання”, – заявив Микола Азаров.
Підготовка заявки для отримання Україною права проводити Зимові Олімпійські ігри 2022 є ініціативою Президента України. Головою Оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення у 2022 році Зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор в Україні було призначено віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.
 До теми                                                 
Боржаву оглядають для заявки на Олімпіаду-2022
Група фахівців передзаявкового комітету України щодо права проводити Олімпіаду – 2022 вперше з робочою поїздкою відвідала потенційні місця олімпійських об’єктів полонини Боржава (Закарпатська область).  Разом із керівниками Воловецького району спеціалісти побували у підніжжях гір Плай, Гимба, Великий Верх, туристичній базі “Думка” та інших локаціях з олімпійським потенціалом. 
Як зазначив перший заступник голови Воловецької райадміністрації Іван Лопіт, жителі Воловеччини повністю підтримують ідею проведення в Україні Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року, а тому поглиблення співпраці з передзаявковим комітетом через персоналізоване знайомство було потрібним.
“У нас є розуміння важливості та усіх нюансів підготовки заявки на Олімпіаду 2022 року. Ми готові ще більше співпрацювати, адже всі розуміють (і це очевидно), що Ігри – 2022 розвинуть інфраструктуру краю, забезпечать нові робочі місця, позитивно вплинуть на імідж України, стимулюватимуть розвиток туризму. Окрім того, з підготовкою до Олімпіади розвиватиметься масовий і професійний спорт, популяризуватиметься здоровий спосіб життя, а це – майбутнє наших дітей”, – наголосив один із керівників Воловецького району.
Попередньо Зимові Олімпійські та Паралімпійські  ігри 2022 року планують проводити у Львові, Тисовці та Панасівці (обидва – Львівська область) та на полонині Боржава (Закарпатська область).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9146 / 4.08MB / SQL:{query_count}