Пробне ЗНО

1 листопада розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

У 2014 році, згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти, вступники до вищих навчальних закладів матимуть можливість скласти пробне ЗНО з 11 навчальних предметів, зокрема з української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, світової літератури та однієї з іноземних мов (на вибір): англійської, німецької, французької або іспанської.
Кожен учасник, який зареєструється у центрах оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада, зможе скласти тести зовнішнього оцінювання не більше, як із чотирьох зазначених навчальних предметів.
Традиційно пробне ЗНО проводитимуть упродовж двох сесій – 22 та 29 березня. Учасники пробного ЗНО зможуть взяти участь тільки в одному із запропонованих у той чи інший день тестувань. 22 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.
Відповідно, 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.
Тестові зошити з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, за бажанням абітурієнта, будуть перекладені кримсько-татарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6574 / 4.06MB / SQL:{query_count}