Шефе, а ви тиран!

В Україні дослідили, як оцінюють роботу своїх керівників працівники офісів

Кожен другий керівник певен: у нього демократичний стиль керівництва. При цьому понад 40% офіс­них працівників вважає свого начальника тираном. 
У той час, коли половина керівників упевнена, що в неї склались приятельські або дружні стосунки з підлеглими, кожен третій офісний працівник скаржиться на конфлікти з керівництвом і жорстку субординацію. Про це свідчать результати опитування, проведеного дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
Керівники та підлеглі по-різному оцінюють стиль керівництва. 43% офісних працівників вважає своїх керівників жорсткими, прихильниками авторитарного стилю, які одноосібно приймають рішення та зосереджені на контролі співробітників. Тільки кожен четвертий менеджер визнає себе авторитарним лідером, тоді як половина упевнена в своїй демократичності.
Найменш поширеним є ліберальний стиль керівництва, коли заохочується самостійність колективу й відсутня активна участь керівника в управлінні процесом. При цьому 21% і керівників, і підлеглих оцінюють метод управління як комбінацію трьох стилів. Бути ефективним керівником означає не тільки координувати дії підлеглих, але й чітко ставити перед ними завдання. 
Лише кожен п’ятий офісний робітник може похвалитися тим, що його начальник уміє конкретно та ясно формулювати вимоги. Половина респондентів зіштовхується з тим, що завдання виглядають дещо розмитими. Чверть офісних співробітників скаржиться на незрозумілі вимоги керівництва. А ось 5% вимушені проявляти кмітливість: їх керівник узагалі нічого не вимагає, і їм доводиться здогадуватись самостійно, що робити.
У рамках дослідження опитали 1350 респондентів (740 жінок і 610 чоловіків).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4357 / 4.06MB / SQL:{query_count}