Дискусійний закон

Найбільш проблемним серед євроінтеграційних законів стане закон про прокуратуру, певен екс-міністр юстиції Микола Оніщук

фото: radiosvoboda.org
Найпроблемнішим серед законів, які від України вимагає ухвалити ЄС задля підписання Угоди про асоціацію, є закон про прокуратуру. Про це заявив колишній міністр юстиції України Микола Оніщук в інтерв’ю Радіо “Свобода”.
“Думаю, найголовніша дискусія з приводу цього закону розгорнеться щодо статті 24, яка закріплює за прокуратурою право представляти інтереси фізичних осіб, зокрема неповнолітніх, осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також інтере­си держави у судах. І за формулою представлення інтересів у судах проглядаються деякі компоненти пресловутого загального нагляду”, – заявив Оніщук. “Очевидно, що фахівці в галузі права, зокрема ті, хто представлений у парламентських фракціях, це помітили. Впевнений, це помітить і Венеціанська комісія. Швидше за все, з приводу цих положень і розгорнеться найбільша дискусія у парламенті”, – додав він.
На думку Оніщука, “закон ухвалять і знайдуть компроміс у тих формулюваннях і визначеннях, що стануть предметом дискусії”.
За словами колишнього міністра, підставою для такого оптимізму є зокрема і позиція самої Генпрокуратури, керівництво якої визнає, що її структура та функції потребують модернізації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1432 / 4.05MB / SQL:{query_count}