Звернення до архівів – електронною поштою

У Державній архівній службі України підтвердили, що всі архівні установи зобов’язані приймати звернення громадян та організацій електронною поштою

Таку відповідь надіслав Укрдерж­архів на запит Центру досліджень визвольного руху. Як зазначає архівіст, експерт з доступу до архівів ЦДВР Ігор Кулик, раніше звернення в архівні установи можна було подавати лише письмово через Укрпошту, усно на прийомі, особисто чи через уповноважену особу. Відтепер звернутися можна також і електронною поштою, а відповідь надійде звичайним листом, зазначає “Львівський портал”. 
Згідно з п. 4.2.9. Правил роботи архівних установ, йдеться у наказі Міністерства юстиції України №656/5 від 8 квітня 2013 року, зареєстрованому Міністерством юстиції України 10 квітня 2013 року №584/23116, у разі отримання звернення електронною поштою із зазначенням зворотної поштової та електронної адрес автора заяву роздруковують і розглядають в установленому законодавством порядку. Відповідь запитувачу надішлють звичайною поштою.
“Відповідь має надійти впродовж одного місяця, — пояснює Ігор Кулик. — В окремих випадках, якщо потрібен додатковий пошук, архів може готувати відповідь до 45 днів, про що повідомляють заявника. Якщо ж питання не стосуються цього архіву, то його працівники мають упродовж 5 днів переслати звернення відповідній архівній установі, про що теж повідомляють запитувача”, — додає архівіст.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1681 / 4.05MB / SQL:{query_count}