Візове питання

Тепер українці можуть перебувати у Туреччині без віз два місяці

Влада Туреччини дозволила українцям перебувати на території країни без віз 60 діб. Про це повідомила прес-служба МЗС України. “Уряд Турецької Республіки прийняв рішення про збільшення з 5 вересня терміну безвізового перебування для громадян України на території Туреччини з 30 до 60 діб”, – йдеться у повідомленні.
У МЗС також нагадують, що загальний строк перебування громадян України на території Туреччини не повинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. Нагадаємо, що у серпні скасували візовий режим між Україною та Панамою. А з жовтня набере чинності рішення про скасування візового режиму з Аргентиною.
Нагадаємо, українці можуть без візи відвідати 37 країн світу, ще у 29 – отримати візи при в’їзді. Зокрема, віз для громадян України не вимагають 10 країн колишнього СРСР: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Росія, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан. В’їзд до усіх країн колишнього СРСР, окрім Росії та Білорусі, здійснюється за закордонним паспортом.
Також не потрібні візи у п’ять європейських країн: Боснію і Герцеговину та Сербію – при перебуванні до 30 днів, а також Албанію, Чорногорію та Македонію – при перебуванні до 90 днів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6996 / 4.06MB / SQL:{query_count}