Трускавець в очікуванні форуму

На XIII Міжнародний економічний форум приїдуть віце-прем’єр-міністри України та Польщі

У Трускавці 10–12 жовтня відбудеться XIII Міжнародний економічний  форум “Глобалізація і iнтеграція: виклики і рішення”. Очікують понад 600 учасників із різних країн світу, з них – близько 50 доповідачів, котрі озвучуватимуть актуальні теми з розвитку економічного простору.
Зокрема на захід завітають віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та віце-прем’єр і міністр економіки Польщі Януш Піхотинський. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.
Цьогорічний Форум обіцяє бути цікавим та насиченим подіями і заходами.  Так, уперше у Трускавці працюватиме “Бізнес-алея”, яка дозволить інвесторам, котрі готові вкладати кошти у реалізацію інвестиційно-привабливих проектів, одразу на форумі укласти відповідні угоди: на певній території будуть розміщені плазмові екрани, банер та уся необхідна інформація, котру одразу донесуть зацікавленим особам.
Окрім цього, під час форуму працюватимуть чотири секції, де обговорюватимуть реалізацію найважливіших проектів, зокрема “Індустріальні парки: успішний досвід Європи для України”, “Європейська інтеграція і українсько-європейське партнерство: досвід і можливості”, “Українська гостинність: культура, бізнес чи традиції?” та “Екотехнології – стратегії майбутнього”.
На ХIII Міжнародному економічному форумі планують підписати найбільшу кількість угод. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Денис Шмигаль.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9437 / 4.06MB / SQL:{query_count}