Міліція накупила авто на чотири мільйони

Найбільшу суму витратило УДСО при ГУ МВС України в Донецькій області, а найдорожчий автомобіль придбало УДСО при УМВС України у Вінницькій області

Регіональні управління Державної служби охорони у серпні, за результатами тендерів, уклали низку угод на придбання легкових автомобілів на загальну суму 4,32 млн грн.  Про це інформують “Наші гроші” з посиланням на “Вісник державних закупівель”.
Найдорожчий автомобіль придбало УДСО при УМВС України у Вінницькій області – Toyota Camry 2,5 6АТ у комплектації “Престиж” – за 336 тис. грн. Автомобіль кольору “чорний металік” має хромовані ручки, шкіряний салон з дерев’яним оздобленням окремих елементів, підігрів і регулювання електроприводом усіх сидінь, тризонний клімат-контроль, шість динаміків, можливість підключення iPod, сенсори паркування (передні + задні), камеру заднього виду, монітор зі статичною проекцією на 6.1″.
Найбільшу суму витратило УДСО при ГУ МВС України в Донецькій області, яке за 2,76 млн грн придбало двадцять автомобілів Peugeot 301 1.2 білого кольору по 138 тис. грн кожен. Трохи дешевші автомобілі Peugeot 301 (по 122 тис грн) придбало УДСО при УМВС України в Луганській області, яке витратило 1,22 млн грн на десять автівок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2064 / 4.05MB / SQL:{query_count}