Задуми Нацбанку

НБУ не виключає введення податку на обмін валюти до кінця 2013-го

Національний банк не виключає введення в Україні податку на обмін валюти у поточному році. Про це заявив директор юридичного департаменту НБУ Віктор Новіков, інформує УНН. 
“Можу сказати, що у плані дій Президента на 2013 рік загалом передбачений захід щодо введення податку на обмін валюти. Головним розробником є Міністерство доходів, і зараз воно опрацьовує цей законопроект і готується представити його міністерствам і відомствам”, – сказав Віктор Новіков.
За його словами, НБУ також бере участь у розробці цього законопроекту. “Подивимось, що буде на виході через певний час”, — зауважив представник НБУ. В Україні триває робота з підготовки законопроекту про обкладення 10% збором до Пенсійного фонду готівкових валютообмінних операцій. Цю норму пропонують ввести з 1 січня.
Нагадаємо, що 18 березня Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України до квітня розробити і подати на розгляд Верховної Ради законопроект про введення збору на обов’язкове пенсійне страхування при купівлі валюти суб’єктами господарської діяльності за безготівковий розрахунок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8106 / 4.06MB / SQL:{query_count}