Особливі вагони від Укрзалізниці

Укрзалізниця пропонує VIP-пасажирам вагони-салони, в яких можна проводити корпоративні заходи, презентації, рекламні акції, банкети

Як повідомляє прес-служба Держадміністрації залізничного транспорту, від початку року такі вагони винаймали уже 41 раз. “До послуг фізичних та юридичних осіб залізниці України включають до складу поїздів 10 спеціалізованих вагонів-салонів у обраному замовником сполученні. Клієнт може обрати будь-який маршрут прямування у рамках графіка руху, включно з країнами СНД і Балтії”, – зазначається в повідомленні.
У таких вагонах є кухня, обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю і електроплитою, душова кабіна, конференц-зал із м’яким куточком, комп’ютером, аудіо-та відеообладнанням. У кондиціонованому спальному купе встановлено ліжко, письмовий стіл, шафу. Передбачено також спеціальне купе для провідників.
Вартість поїздки залежить від пори року, дня тижня і включає в себе пробіг в обидва боки. Орієнтовна вартість замовлення салон-вагона за один рейс у сполученні Київ-Львів становитиме 18 тис. грн, у сполученні Київ–Одеса – 19,6 тис. грн, у напрямку Київ–Москва – 39,9 тис. грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6381 / 4.05MB / SQL:{query_count}