Луценко знову програв

Судді не задовольнили скарги екс-міністра, ставши на бік Генпрокуратури

Арешт Юрія Луценка був законним, відтак немає причин поновлювати кримінальне провадження щодо причетних до його затримання осіб. Таким є рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області, оприлюднене у понеділок вранці.
Суд зокрема відмовив у задоволенні скарги екс-міністра на закриття кримінального провадження щодо першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна, слідчого Генпрокуратури Сергія Войченка, суддів Печерського і Апеляційного судів, які ініціювали затримання і арешт Луценка. “Скаргу Луценка та його захисника на постанову слідчого з особливо важливих справ ГПУ про закриття кримінального провадження за відсутності кримінальних злочинів залишити без задоволення”, – повідомив суддя Києво-Святошинського райсуду Віталій Нікушин.
Нагадаємо, після рішення Європейського суду із прав людини Юрій Луценко подав до прокуратури заяву про притягнення до кримінальної відповідальності першого заступника Генпрокурора Р.Кузьміна та слідчого прокуратури С.Войченка за прийняття ними постанови про затримання і арешт екс-міністра у грудні 2010 року. Щоправда ГПУ не знайшла підстав для порушення справи. Це оскаржив у суді екс-міністр внутрішніх справ, зазначивши, що кримінальне провадження за його заявою було закрито без проведення попереднього розслідування і без надання належної юридичної оцінки судових рішень. 
“На цьому суді зійшлася вся піраміда, яка має дати відповідь, чи є право в Україні, чи може себе захистити потерпілий, і чи є управа на беззаконня. Я зовсім не агресивний, але мені цікаво, чи отримає хоч догану суддя, що посадив мене під арешт за те, що я дотримувався своїх прав”, – заявляв Луценко раніше.
Поміж тим, він має право оскаржити рішення Києво-Святошинського райсуду у Апеляційному суді Київської області упродовж п’яти днів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3906 / 4.06MB / SQL:{query_count}