Рейтинг зіпсованості країн

Україна посіла 13 місце у світі за рівнем “аморальності” громадян

Відповідний рейтинг країн опублікувало видання Bloomberg, яке проаналізувало схильність до нездорового способу життя у громадян 57 країн. За підсумками дослідження виявилося, що найбільш “зіпсованими” є чехи, а найбільш моральними – замбійці.
Рейтинг уклали на основі чотирьох показників: середньої кількості спожитого алкоголю (у рік на особу), споживання цигарок (у рік на особу), вживання наркотиків (у відсотках громадян, які вживають кокаїн, канабіс, екстезі, амфетамін чи опіоїди), а також втрат держави від азартних ігор (у відсотках від ВВП).
17,5
літрів алкоголю
випиває
українець
за рік
На першому місці за зіпсованістю громадян опинилася Чехія, за нею йдуть Словенія, Австралія, Вірменія та Болгарія. Росія посіла восьме місце, Білорусь – дев’яте, США – 16, а Польща – 29. Україну ж розташували на 13 місці. У середньому за рік типовий українець випиває 17,5 літрів алкоголю та викурює 2401 цигарку. До речі, за першим показником ми посідаємо друге місце (перші білоруси), а за другим – четверте (після болгар, греків та росіян). Наркотичними речовинами у нас бавляться близько 5% населення, а втрати від захоплення азартними іграми оцінюють у 0,05% ВВП країни.
У Bloomberg зазначають, що хоч традиційно вважається, що нездоровий спосіб життя є поширенішим серед країн із гіршим економічним станом, це дослідження спростовує таку думку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9395 / 4.05MB / SQL:{query_count}