“Швидка” стане ще швидшою?

Створення Єдиної диспетчерської служби екстреної допомоги в Україні обійдеться у 600 млн грн

Загальна вартість побудови системи всіх 27 регіональних оперативно-диспетчерських служб швидкої медичної допомоги в Україні та двох загальносистемних компонентів (основний дата-центр системи та резервний) становить 600 млн грн. За словами керівника національного проекту “Вчасна допомога” Олексія Навроцького, перший транш становить 50 млн грн, пише Гал-інфо. 
“Найближчим часом кошти підуть на побудову єдиних регіональних диспетчерських Вінницької, Донецької, Дніпропетровської областей та міста Києва. Ці регіони стануть пілотними в реалізації завдань медичної реформи і слугуватимуть тренувальною та навчальною базою для всіх”, – пояснив Олексій Навроцький. Він додав, що діючу модель єдиної регіональної диспетчерської можна буде побачити вже до кінця цього року.

До теми:

Національний проект “Вчасна допомога” – це утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта.
Проект передбачає створення національної системи “єдиних регіональних оперативно-диспетчерських центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” та є складовою загальнонаціонального процесу реформування медичної галузі, спрямованого на підвищення рівня обслуговування населення та створення сприятливих умов для якісної роботи медичного персоналу і медичних установ, оптимального використання наявних ресурсів.
Реалізація проекту дозволить забезпечити час доїзду бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта в межах 10 хв у місті та у межах 20 хв в області, суттєво покращити якість управління наявними ресурсами екстреної медицини в Україні та підвищити рівень захищеності населення.
27.06.2013 13:49
http://vk.com/id5871803

Ага, поки водії не уступатимуть дорогу швидкій - вона нікуди не заїде.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7740 / 4.18MB / SQL:{query_count}