Українські новини: телеграф

Ні ногою!

Ні ногою!
МЗС рекомендує українцям утриматися від відвідин одинадцяти країн. Зокрема, як повідомив в.о. директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, до раніше зазначених додалися Саудівська Аравія та Пакистан. “У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в королівстві Саудівська Аравія, викликаної стрімким поширенням вірусу атипової пневмонії (коронавірусу), МЗС рекомендує громадянам України утриматися без крайньої необхідності від поїздок до цієї країни, а у випадку перебування на території королівства намагатися максимально обережно поставитися до відвіду­вання місць, де були зафіксовані випадки захворювання атиповою пневмонією”, – цитує слова посадовця “ЛігаБізнесІнформ”. Від поїздок у Пакистан зовнішньополітичне відомство рекомендує утриматися через загрози терористичних актів. На цей час залишаються чинними поради щодо поїздок до Єгипту (окремі міста), Лівії, Іраку, Сирії, Еритреї, Алжиру, Центрально-Африканської республіки, Малі та Гвінеї.
Смертельні пригоди
Щороку у дорожньо-транспортних пригодах гинуть близько чотирьох тисяч українців. “За даними останнього звіту Всесвітньої організації охорони здоров’я з безпеки дорожнього руху, щорічно на дорогах гине 1,2 млн осіб. Це перша причина смертності людей у віці від 15 до 29 років”, – повідомила під час прес-конференції у Києві голова Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні Доріт Ніцан. До того ж, за її словами, Україна не є винятком: “Україна не виняток, коли мова йде про жахливу статистику загибелі на дорогах. Щорічно в Україні відбувається майже 200 тис. дорожньо-транспортних пригод, в яких 40 тис. осіб травмуються, 4 тис. осіб гине”. До речі, половину від числа усіх загиблих на дорозі складають пішоходи, велосипедисти та мотоциклісти, передає “Українська правда. Життя”.
Свої теж проти
Законопроект про приватизацію ГТС не здобув підтримки навіть серед “регіоналів”. Як заявив в ефірі “5 каналу” секретар спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації, депутат Партії регіонів Антон Кіссе, більше 30% “регіоналів” виступають проти урядового законопроекту про реформування НАК “Нафтогаз України”. “За даний законопроект у тому вигляді, в якому він зараз, я голосувати не буду. Я буду голосувати, коли в нього будуть внесені певні зміни, які сьогодні напрацьовуються, в тому числі спеціальною комісією. Думаю, що більше 30% на сьогоднішній день не підтримають той проект. І думаю, що Єфремов дуже точно і чітко сказав, що поки не буде погодження з усіма фракціями в парламенті, ми не будемо виносити на голосування законопроект”, – запевнив Кіссе.
Європейський газ дешевший
Україна закуповує німецький газ на 30 доларів дешевше, аніж російський. За даними Держкомстату, у березні НАК “Нафтогаз” закуповував газ із Німеччини по 390 дол., а із Росії – по 425,6. При цьому на початку року російський газ був трішки дешевшим. У січні ми імпортували його за ціною  408 дол.
за тисячу кубометрів. Поміж тим, уже восени наступного року до країни може надійти перший газ на LNG-термінал. До середини 2014-го урядовці планують встановити в акваторії порту Південний в Одеській області корабель зі спеціальною установкою, що здатна перетворювати скраплене паливо у газоподібне.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7786 / 4.08MB / SQL:{query_count}