Налітав на 300 тисяч

За польоти додому державним коштом, Віктора Балогу притягнуть до кримінальної відповідальності

За польоти додому державним коштом, Віктора Балогу притягнуть до кримінальної відповідальності

litak.jpg 

Глава президентського Секретаріату Віктор Балога таки літав літаками Міністерства надзвичайних ситуацій до себе додому на Закарпаття. На ці потреби з державної скарбниці  витрачено аж  328,2 тис. грн.

Інформацію про це поширила прес-служба Громадянського руху "Народна Самооборона",  депутат якої (а це був Геннадій Москаль) звертався з відповідним запитом до Контрольно-ревізійного управління  щодо проведення перевірки стосовно перельотів колиш­нього глави МНС України. Отримані від КРУ дані цілком підтвердили ці факти.

Ревізія з'ясувала, що у пе­ріод з 01.09.2005 до 01.09.2008 повітряні перевезення здійс­ню­вав САЗ (Спеціальний авіаційний загон) МНС України винятково на підставі розпоряджень Державної авіаційно-пошуково-рятувальної служби (Укравіапошуку). У розпорядженнях не зазначали під­ставу для здійснення польотів і мету, з якою виконували рей­си, вказані розпорядження видавав Укравіпошук, виконуючи усні розпорядження голови МНС. За ревізійний період згідно з розпорядженнями Укравіапошуку САЗ МНС України здійснив 13 авіарейсів за маршрутом Ніжин - Київ (Жуляни) - Ужгород - Київ - Ніжин. В дев'яти розпорядженнях Укравіапошуку керівником оперативних груп МНС України значиться міністр України з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога. В інших чотирьох розпорядженнях керівник групи не визначений.

Вісім авіарейсів здійснені у вихідні дні. Вартість зазначених 13 авіарейсів становить 328,2 тис. грн. Фінансували витрати на польоти за рахунок бюджетних коштів, виділених САЗ МНС України за бюджетною програмою "Забезпечення заходів у сфері цивільного захисту". Окрім того, ревізія з'ясувала, що у відповідних документах польоти глави МНС не зафіксовані. Таким чином, документального під­твердження службової необхідності згаданих 13 авіарейсів до м. Ужгород під час ревізії не пред'явлено, констатувало КРУ. Фі­зичні особи вартості польотів за маршрутом Ніжин - Київ (Жуляни) - Ужгород - Київ - Ніжин не оплатили ні в САЗ МНС України, ні в самому МНС України.

Матеріали, отримані за результатами ревізії, скеровані до Генеральної прокуратури України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7249 / 4.08MB / SQL:{query_count}