Їздити в Європу стане простіше?

Європарламентарі сьогодні можуть ратифікувати угоду про спрощення візового режиму з Україною

Незважаючи на постійну критику політичної ситуації в Україні депутати Європейського парламенту висловлюють доволі оптимістичні думки щодо можливої співпраці з нашою державою. Зокрема, кажуть, що потрібно відкрити кордони для українців.
“У теперішній Україні не все є прийнятним для ЄС, в тому числі й спосіб функціонування судової системи… Що важливо зараз: не задля користі влади, а задля користі громадян маємо відкрити кордони”, – заявив Яцек Протасевич, віце-президент Європарламенту, повідомляє УНІАН.Під час обговорення цього питання Європарламентом у вівторок депутати від різних груп також висловились за спрощення візового режиму з Україною. “Ця угода сприятиме просуванню демократії та прав людини. Стане чітким сигналом для українців, що ЄС відданий справі покращення відносин з Україною. Ми підтримуємо цю угоду”, – заявив Вальдемар Томашевський (Литва) від групи Європейських консерваторів і реформістів. 
Водночас чи не всі депутати наголошували, що належить звернути увагу на права сексуальних меншин в Україні. Саме з цим питанням європарламентарі чомусь тісно пов’язали відкриття кордонів. Загалом же ратифікація змін до угоди про спрощення оформлення віз між ЄС та Україною запланована на сьогодні.
Зазначимо, що лише група ліберальних партій Європарламенту виступила за відкладення цього голосування. Саме вони найбільш стурбовані порушенням прав сексуальних меншин у нашій державі. Нагадаємо, що угода, яка спрощує оформлення вiз для українцiв, була підписана у липні 2012-го в Брюсселі, а український парламент ратифікував її у березні цього року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3795 / 4.05MB / SQL:{query_count}