Без виборів… наразі

Експерти прогнозують, що кияни обиратимуть мера та депутатів у серпні

Уже вкотре парламент провалив призначення виборів міського голови Києва та Київради. Це питання нині є вкрай болючим у контексті парламентських протистоянь. Опозиція навіть блокувала парламент, вимагаючи призначити народне волевиявлення у столиці.
Тепер парламент знову працює. Однак у вівторок за постанову авторства нардепа від “Батьківщини” Володимира Яворівського проголосувало 200 депутатів: від “Батьківщини” – 93, від УДАРу – 39, від “Свободи” – 34,  від КПУ – 20 і ще 14 позафракційних.  Не голосували усі “регіонали” (вони й далі чекають рішення Конституційного суду).
Зазначимо, що Яворівський пропонував призначити позачергові вибори, тобто обирати столичного мера та депутатів на два роки – лише до 2015-го, коли місцеві вибори відбудуться у всій Україні. Однак і ця пропозиція не пройшла…
Тепер опозиціонери заявляють, що вноситимуть щораз нові проекти постанов про призначення київських виборів, доки рішення не буде позитивним. Крім того, мають ще якийсь “таємний план”, якого поки що не розкривають... А з єдиним узгодженим кандидатом у мери столиці опозиція обіцяє визначитись до кінця тижня.
Експерти кажуть, що вибори таки можуть відбутися найближчими місяцями. Приміром, Тарас Березовець, політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications, зазначає, що влада буде змушена виконати вимогу ЄС щодо проведення законних виборів у столиці. 
“Цікавий інсайд із Київради, що підтверджує цей факт. Перелік питань, які виносять на обговорення Київради в терміновому порядку, збільшився із
6 сторінок до 25-ти! “Ляльководи” усвідомлюють, що міськрада може бути заблокована вже у травні, тому треба поспішати. Ризикну спрогнозувати ймовірну дату виборів –
4 серпня. Вибори, найімовірніше, будуть мажоритарними на сто відсотків. Саму кількість округів буде зменшено до 90”, – пише експерт на своїй сторінці у Facebook.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6375 / 4.06MB / SQL:{query_count}