“Станіславський феномен”

В Україні стартує перша резиденція для молодих україномовних письменників

Нині, 18 квітня, о 18.00, у кав’ярні “Новий Ноїв Ковчег” (вул. Ставропігійська, 9) вже традиційно відбуватиметься літературна зустріч. Щоправда, вона буде дещо незвичною, навіть неформатною, оскільки цього четверга на засіданні літературного клубу “Кабі.net” мова ітиме про резидентство. Гості зустрічі  – Тарас Прохасько, Віталій Чупак, Василь Карп’юк і звичайно ж куратор літклубу Юрій Кучерявий розкажуть нам про першу в Україні резиденцію для молодих україномовних письменників “Станіславський феномен”.
Літературна агенція “Discursus” та рок-вар’єте “КораЛЛі”, оголошують конкурс на участь в Резиденції для молодих україномовних письменників “Станіславський феномен”. Перший резидент (чи резидентка) з 1 липня впродовж місяця мешкатиме в місті Івано-Франківську в гостелі “Феномен” із забезпеченням харчування у місцевих арт-кафе. Тобто це буде життя справжнього вільного письменника чи письменниці: спілкування з цікавими людьми – мандрівниками, музикантами, поетами і прозаїками, яких життя закидає до міста, участь у різних мистецьких експедиціях в карпатські села, (зокрема вікенд у столиці сирних коників Брустурах), а також чотири неформальні зустрічі з письменниками Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Володимиром Єшкілевим та Галиною Петросаняк.
Жодних особливих зо­бов’язань до організаторів, окрім писання за підсумками кожного тижня есе, які оперативно публікуватимуться на шпальтах друкованих та електронних ЗМІ. Потім ці тексти увійдуть до альманаху, який буде видано за підсумками року. Заявки на участь у конкурсі приймають до 15 червня, першого щасливчика – резидента (резидентку), вік якого (якої) має вкладатися у рамки від 18 до 30, визначатиме оргкомітет у складі Тараса Прохаська, Віталія Чупака та Василя Карп’юка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3136 / 4.05MB / SQL:{query_count}