Пенсійний вік для жінок не знизили

Верховна Рада відмовилася знизити пенсійний вік для жінок з 60 до 55 років за наявності страхового стажу не менше 15 років.

За відповідний законопроект № 1026, автором якого є позафракційний депутат Сергій Міщенко, у першому читанні проголосували 223 депутати при мінімально необхідних 226, інформує “Українська правда”.
Згідно із пояснювальною запискою, законопроектом пропонувалося встановити, що розмір пенсій по інвалідності, за наявності у непрацюючих інвалідів 2 і 3 груп – у чоловіків – 25 років, а у жінок – 20 років страхового стажу, то призначається в розмірі пенсії за віком.
Крім того, законопроектом пропонувалося знизити розмір страхового стажу у чоловіків до 25, а у жінок – до 20 років для встановлення мінімального розміру пенсії за віком у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Нагадаємо, 2 квітня Верховна Рада також відмовилася знизити пенсійний вік для жінок з 60 до 55 років за наявності страхового стажу не менше 15 років.
До слова, нещодавно міністр соцполітики Наталія Королевська заявила, що скасувати пенсійну реформу нереально.
Раніше Королевська говорила, що пенсійна реформа довела свою неефективність, оскільки зберігається дефіцит Пенсійного фонду.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8139 / 4.05MB / SQL:{query_count}