Українські новини: телеграф

Таки переведемо годинники 31 березня

Через два тижні Україна все ж перейде на літній час. “На території України 31 березня о третій годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед”, – повідомила учора прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Нагадаємо, саме вказане міністерство нещодавно розробило законопроект, який мав законодавчо закріпити відмову від щорічного переходу на літній час. Цей документ мали ухвалити ще до березня.

Дитячу безпритульність ліквідовано?

Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко вважає, що масову дитячу безпритульність в Україні ліквідовано. “Масова і безконтрольна безпритульність була подолана. Якщо раніше 90 притулків для “дітей вулиці” були переповненими, то сьогодні вони заповнені на третину”, – повідомив Павленко учора. За його словами, у 2012 році в таких притулках перебувало близько 15 тис. дітей, при тому, що вони розраховані максимум на 70 тис. дітей. Дитячий омбудсмен зазначив, що у зв’язку з вирішенням проблеми безпритульних дітей у спорожнілих дитячих притулках знову можуть працювати дитячі садки. На думку Павленка, скорочення кількості безпритульних відбулося завдяки збільшенню соціальної роботи із сім’ями та переведенню багатьох дітей з інтернатів у прийомні родини.

Населення все менше

Із початку року населення України зменшилося на 19,4 тис. осіб і на початок лютого становило
45 539 121 особу. Про це повідомляє Державна служба статистики України. На одну тисячу громадян припадає 11,2 новонароджених осіб, у той же час коефіцієнт смертності становить 16,2 осіб на тисячу громадян. Тобто загальний коефіцієнт природного приросту населення становив -5 осіб на тисячу громадян. У Держстаті також зазначили, що з початку року в країну повернулися 5 523 мігранти. У лютому 2012-го нас було на 78,4 тис. більше, ніж сьогодні.

Тільки не до пірамід!

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від поїздок до деяких міст Єгипту через загострення ситуації із безпекою у цій країні. Про це йдеться у повідомленні МЗС. У міністерстві радять не їхати, зокрема, до Каїра, Александрії, Асьюта, Ісламії, Табу, Порт-Саїда, Суеца, Сохага, Бені-Суефа, Міньї, Кени, Фаюма, а також регіону Північний Синай. Хоча курортні міста Південного Синаю, наприклад, Шарм Ель-Шейх, Таба, Нувейба, Дахаб вважають безпечними, добиратися до цих курортів урядовці рекомендують лише повітряним шляхом. У випадку надзвичайної ситуації громадянам України слід звертатися до Посольства України в Єгипті.

Освітня співпраця із Туркменістаном

Україна і Туркменістан першими в СНД визнаватимуть дипломи й наукові ступені одне одного. Про це вчора повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов, повідомляє “Укрінформ”. “Між нашими державами – Туркменістаном і Україною – вперше серед країн СНД буде підписаний документ стосовно визнання дипломів і наукових ступенів”, – сказав Посол. За його словами, зараз у вищих навчальних закладах різних міст України навчається понад десять тисяч громадян Туркменістану. Сам же Туркменістан серйозно займається підготовкою кадрів, зокрема, для агропромислового комплексу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0501 / 4.08MB / SQL:{query_count}