ЗНО–2013: час перевірити знання

Що потрібно знати кожному учаснику пробного зовнішнього незалежного оцінювання–2013 

Що потрібно знати кожному учаснику пробного зовнішнього незалежного оцінювання–2013 

Уже цієї суботи, 23 березня, всі зареєстровані на пробне зовнішнє незалежне оцінювання зможуть випробувати сили в написанні тестів та перевірити свої знання. У Львівській області на пробне ЗНО ще у листопаді 2012 року зареєструвалося понад десять тисяч абітурієнтів. Загалом у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зареєструвалося понад 17 тисяч учасників, з яких 579 осіб – випускники минулих років. 

“Через те, що участь у пробному ЗНО братиме велика кількість абітурієнтів, у трьох областях – Львівській, Рівненській та Волинській – відкрито 49 пунктів тестування. Отже, вступникам не доведеться їхати невідомо куди, адже пункти працюватимуть у всіх районних центрах, а процес проходження тестування буде максимально наближеним до основної сесії”, – каже директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Цієї суботи писатимуть тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (на вибір: англійська, німецька, французька або іспанська). Наступної суботи, 30 березня, абітурієнти перевірятимуть свої знання з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Цього року вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати чи їхні дублікати за 2012, 2011, 2010, 2009 та 2008 роки. Про це йдеться в умовах прийому до ВНЗ у 2013 році.

Що мати із собою?

Для того, щоб вас пустили на пробне незалежне оцінювання, потрібно мати із собою: 

– паспорт чи свідоцтво про народження;

– довідку з навчального закладу з фотокарткою;

– запрошення-пере­пустку;

– квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування.

Якщо загубилася квитанція про сплату

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною процедурою. Вартість одного тестування для одного учасника становить 89 гривень. Після сплати послуг у будь-якому банку вступнику повинні дати квитанцію. Саме її потрібно зберігати та подати на пробному ЗНО. Коли ж із тієї чи іншої причини квитанції ви не маєте, спробуйте відновити її, звернувшись у банк, в якому здійснювалася сплата.  

Якщо відновити не вдалося, на пункт пробного тестування можна прийти і без квитанції, але із собою обов’язково треба мати паспорт (чи свідоцтво про народження) та запрошення-перепустку. На підставі цих документів можуть допустити до пробного тестування.

Де взяти запрошення-перепустку?

Одним із обов’язкових документів, які потрібно мати із собою в день пробного ЗНО, є запрошення-перепустка. Цей документ потрібно самостійно роздрукувати із персональної сторінки учасника пробного тестування. Запрошення-перепустка містить також інформацію про час та місце проведення пробного тестування. Варто зазначити, що на місце проведення пробного ЗНО потрібно прийти заздалегідь, адже зайти до приміщення можна буде з 10.15 до 10.50. Запізнюватися не можна, адже вас просто не допустять до участі у пробному ЗНО. 

Як відновити логін та пароль до персональної сторінки?

Варто наголосити, що персональна сторінка учасника пробного незалежного оцінювання та персональна сторінка учасника ЗНО–2013 – це різні сторінки. Якщо абітурієнт забув чи загубив свій логін і пароль, йому потрібно надіслати листа до регіонального центру оцінювання якості освіти на електрон­ну адресу: lvivtest@gmail.com. У цьому листі потрібно вказати причину звернення, прізвище, ім’я, по батькові абітурієнта, місце проживання. Після цього абітурієнту якнайшвидше надсилають втрачені логін та пароль доступу до персональної сторінки пробного тестування чи до сторінки основної сесії ЗНО–2013.  

Як дізнатися результати пробного тестування?

Всі учасники пробного тестування отримають інформацію з правильними відповідями до бланків типу А та схеми оцінювання завдань із розгорнутою відповіддю (бланків типу Б). Щоб отримати результати пробного тестування за 200-бальною рейтинговою шкалою, потрібно упродовж десяти днів після закінчення пробного ЗНО зайти на персональну сторінку та перенести у спеціальну форму відповіді з бланка А, який заповнили під час пробного ЗНО. Пізніше на персональній сторінці з’являться результати пробного тестування (не враховуючи бланк Б).

Що робити, якщо не змогли прийти на пробне тестування?

Якщо з тих чи інших причин абітурієнт не зміг прийти на пробне тестування, він має право отримати комплект тестових матеріалів (тестовий зошит, бланки відповідей, інформацію з правильними відповідями). Для цього потрібно у триденний термін звернутися за адресою, вказаною у запрошенні-перепустці. Абітурієнту видадуть усі матеріали.  

ДО ТЕМИ

Нещодавно телефонний додаток “TestTerra”, який є мобільною версією тренувального тестування, поповнився ще одним предметом. Тепер, окрім української мови та літератури, свої знання можна перевірити ще й з історії України. На черзі два природничі предмети – біологія та географія.
Нагадаємо, що студенти Іван Миляник (ЛНУ ім. І. Франка) та Андрій Харчишин (НУ “Львівська політехніка”), співпрацюючи із ЛРЦОЯО, підготували спеціальну мобільну версію тренувального тестування. Програма отримала схвальні відгуки користувачів та медіа. Мобільний телефон має мати операційну систему ANDROID 1.6 або новішу версію. Завантажити її можна, скориставшись іпосиланням: play.google.com/store/apps/details?id=com.testterra.main 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.7255 / 4.12MB / SQL:{query_count}