Чекайте більших штрафів

Віктор Янукович пропонує посилити покарання за порушення Правил дорожнього руху

Віктор Янукович пропонує посилити покарання за порушення Правил дорожнього руху

Президент ініціює збільшення сум штрафів за деякі порушення Правил дорожнього руху. Конкретних пропозицій ще немає, ініціатива прописана лише в Національному плані дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки. Відповідний указ із самим планом дій опублікували на сайті Адміністрації Президента у понеділок.

Отже, у документі йдеться про збільшення штрафів за порушення правил користування ременями безпеки водіями та пасажирами; тонування вікон авто понад визначені норми; використання або встановлення у зовнішніх освітлювальних приладах елементів освітлення, що не відповідатимуть стандартам; а також про запровадження відповідальності за встановлення на проїзній частині доріг предметів, які перешкоджатимуть руху транспорту або паркуванню (винятки – ремонт та  обмеження  в’їзду  в  пішохідну зону). Як зазначено у плані дій, ці зміни мають ухвалити вже до червня.

Віктор Янукович пропонує внести зміни й до законів, що регулюють процедуру сплати штрафів, а також узаконити фотофіксацію порушень Правил дорожнього руху. Над останнім можуть працювати хоч до грудня. Передбачається, що постанова про адміністративне порушення вручатиметься особисто власнику транспортного засобу. Упродовж 30 днів із дати вручення її можна буде оскаржити у суді. Власників автомобілів можуть звільнити від відповідальності “у разі, коли  наведено  достовірну  інформацію про особу, яка  вчинила правопорушення  на його транспортному засобі, та коли ця особа буде  притягнута до відповідальності”.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5870 / 4.06MB / SQL:{query_count}