Луценко не хоче відеосуду

Печерський райсуд Києва переніс на невизначений термін розгляд скарги екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Печерський райсуд Києва переніс на невизначений термін розгляд скарги екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Рішення ухвалили після того, як Луценко подав клопотання про відвід судді-слідчого Віктора Кицюка. “Заява про відвід судді-слідчого вирішується іншим суддею-слідчим, тому суд оголошує перерву в засіданні без терміну”, – пояснив головуючий суддя.
Учора відбулося чергове судове засідання у справі Луценка. Особливістю його було те, що воно відбувалося в онлайн-режимі. Хоч проти цього й виступали екс-міністр та його захисники. Під час засідання Луценко заявив кілька клопотань – власне про зміну режиму судового засідання, про відвід прокурора О. Шкітова, про відвід слідчого судді В. Кицюка. Останнє клопотання має розглядати інший суддя, якого оберуть методом комп’ютерного жеребкування. Тому суд пішов на перерву.
Наступне засідання також відбуватиметься у режимі відеоконференції. Сам Юрій Луценко вважає, що його присутність на суді є обов’язковою. “Я не можу бачити багато документів і чомусь повинен вірити на слово судді. Це порушення моїх прав”, – зазначив Луценко. 
Він також підкреслив, що дистанційне слухання ускладнює подачу суду матеріалів та письмових доказів. “Може, доведеться викликати кур’єра, який на мотоциклі буде їздити між Менською колонією і Печерським судом. Тобто, я не уявляю, як я повинен подавати вам клопотання і тим більше – як я можу знайомитися з клопотаннями інших сторін... Взагалі, пане суддя, ви живете за мої гроші, які я плачу в якості податків. І ви повинні... думати про те, що мені зручно”, – сказав він.
Нагадаємо, екс-міністр оскаржує постанову про закриття кримінальної справи про скоєння стосовно нього злочину посадовими особами Генпрокуратури і суддями Печерського районного і Апеляційного судів міста Києва.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6178 / 4.07MB / SQL:{query_count}