Заборона куріння вигідна

Влада Івано-Франківська пропонує тим власникам кафе, які заборонять у себе тютюнопаління, на 5% зменшити оподаткування.

Влада Івано-Франківська пропонує тим власникам кафе, які заборонять у себе тютюнопаління, на 5% зменшити оподаткування.

Така пропозиція була оголошена під час засідання новоствореної групи з підготовки обласної Програми щодо посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва, алкоголізму та тютюнопа­ління серед населення області на 2008 - 2011 роки.

Начальник управління спорту Василь Вірастюк запропонував колегам внести у майбутню обласну профілактичну програму наступне: аби перед кожною міською багатоповерхівкою забудовники "в обов'язковому порядку" облаштовували спортив­ні майданчики, і щоб місцеві податківці "віднайшли механізми", як зменшити на 5% податки тим власникам кафе і ресторанів, у закладах яких курити заборонено. Розглянути та прийняти таку профілактичну програму передбачається на наступній сесії облради, яка відбудеться у листопаді. Про це повідомила прес-служба Івано-Франківської обласної ради.

Крім того, при формуванні обласної програми члени робочої групи запропонували внести обов'язкове облаштування спортивних майданчиків біля кожної багатоповерхівки, зменшення оподаткування для тих кафе і ресторанів, де курити заборонено. Також в обласну програму фахівці мають намір внести адмінвідповідальність для працівників торгівлі за продаж підліткам пива, яке наразі не вважають алкогольним напоєм.

Як відомо, Івано-Фран­ківськ торік очолив рейтинг 50 міст України, де найкраще жити. Київ - на другому місці, Львів - на 8-му, Ужгород - на 30 місці

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5260 / 3.96MB / SQL:{query_count}