Нові табори для нелегалів

Три містечка для нелегалів буде створено в Україні най­ближчим часом. Для цього Кабінет Міністрів уже передав у розпорядження МВС три військові містечка для переобладнання їх у центри утримання нелегалів.

migrants.jpg 

Три містечка для нелегалів буде створено в Україні най­ближчим часом. Для цього Кабінет Міністрів уже передав у розпорядження МВС три військові містечка для переобладнання їх у центри утримання нелегалів.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Василь Мармазов. "Ми отримали три військових містечка, два з яких розташовані на сході України (Донецька та Дніпропетровська обл.) та один на заході (Львівська обл.), для переобладнання під центри утримання нелегалів", - сказав В. Мармазов.

Заступник міністра МВС заявив, що переобладнати військові містечка планують на наступний рік. "До кінця наступного року ми плануємо відкрити 5 центрів", - зазначив Мармазов. "Ми хочемо реалізувати ці проекти з нашими європейськими колегами і залучити через програми міжнародної технічної допомоги близько 20 млн доларів, яких разом з бюджетним фінансуванням, думаю, буде достатньо для переобладнання об'єктів", - додав він.

Нагадаємо, поки що в Україні відкрито два центри утримання нелегалів. Останній був відкритий у вересні на Волині.

Варто зазначити, що 15 січня цього року Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та ЄС про реадмісію осіб. Цим документом, зокрема, встановлюються зобов'язання щодо прийняття без зайвих формальностей нашою країною громадян країн-членів ЄС, а також громадян третіх держав, які порушили режим перебування на території України за умови пред'явлення доказів, передбачених угодою. Згідно з угодою, в України є два роки на підготовку відпо­відної інфраструктури інших умов до початку практичної дії угоди про реадмісію. Зокрема, в нашій державі повинен бути створений єдиний централізований орган у сфері міграції. Міністерство внутрішніх справ під керівництвом Юрія Луценка відстоює позицію передачі міграційної політики до сфери МВС.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2569 / 3.97MB / SQL:{query_count}