Точка перепочинку

У лютому 2013-го пройде наступний саміт Україна – ЄС, але важливих рішень на ньому, схоже, не ухвалюватимуть

У лютому 2013-го пройде наступний саміт Україна – ЄС, але важливих рішень на ньому, схоже, не ухвалюватимуть

У лютому 2013-ого року відбудеться саміт Україна – ЄС. Хоча ще не так давно цей захід планували провести у грудні цього року.

Як повідомила прес-служба Адміністрації Президента, Віктор Янукович та Жозе Мануель Баррозу у телефонному режимі погодили дату наступного саміту. Він відбудеться 25 лютого наступного року. Останній такий саміт, як відомо, відбувся у грудні 2011 року в Києві. Попри очікування, тоді лідери Європейського Союзу не підписали Угоди про асоціацію. У ЄС це пояснили тим, що Україна має проблеми із демократією, а вітчизняна влада запевняла, що документ просто до кінця ще не був підготовлений. Відтак Євросоюз хотів дочекатися змін в українському політикумі через формування нової більшості у Раді після парламентських виборів. Зараз у ЄС сподіваються, що підписання документа стане можливим у листопаді 2013 року, проте для цього Україна має виконати ряд умов: припинити виборче правосуддя і провести реформи, закладені в порядку денному асоціації.

Днями президент Віктор Янукович запевнив, що до підписання Угоди залишився всього один крок. “Переконаний, що за наявності політичної волі обох сторін ми зможемо його  зробити”, – сказав Янукович. Цікаво, що сьогодні він проведе зустріч у Москві, під час якої можливе підписання важливих документів. Документи стосуватимуться питання співпраці із Митним союзом Росії, Білорусі та Казахстану. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.7412 / 4.06MB / SQL:{query_count}