Леді Ю вже визначили кандидатом У президенти

Вочевидь, таким чином Об’єднана опозиція намагається публічно задекларувати, що не забула про екс-прем’єра

Вочевидь, таким чином Об’єднана опозиція намагається публічно задекларувати, що не забула про екс-прем’єра

Учора Рада Об’єднаної опозиції визначила і підтримала Тимошенко як кандидата на президентських виборах. Відповідну пропозицію вніс голова Ради Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба “Фронту змін”.  За це рішення проголосували 9 членів Ради – представники опозиційних політичних сил. Нагадаємо, до Об’єднаної опозиції входять сім політичних партій: “Батьківщина”, “Фронт змін”,  “Народна самооборона”, “Громадянська позиція”, “Народний рух України”,  “За Україну!” та “Реформи і порядок”.

Представники цих сил заявили, що звернуться і до союзників – до партії “Свобода”, до партії УДАР, до інших демократичних сил з тим, щоб обрати єдиного кандидата від опозиційних сил. 

Без сумніву – це гра на випередження, адже і Олег Тягнибок, і Віталій Кличко мають великі президентські амбіції. Окрім того, показова підтримка всіма представниками ОО “Батьківщина” Юлії Тимошенко мала б стати відповіддю на розмови деяких експертів про те, що леді Ю втратила контроль над своєю політичною силою і навіть можливе переобрання голови партії. Та й про президентські амбіції того ж Яценюка говорилось немало. Тож тим, хто об’єднався навколо бренда “Батьківщина”, потрібно було це спростувати, тому і прийняли таке рішення.  До 2015 року воно матиме невелике значення. Нагадаємо, Юлія Тимошенко ув’язнена на сім років (вже понад рік перебуває за ґратами).

Сам же Арсеній Яценюк стверджує, що за кілька місяців Європейський суд з прав людини прийме рішення, за яким Тимошенко буде звільнена. Своєю чергою у Партії регіонів заявили, що будь-яке рішення ЄСПЛ ще не означатиме звільнення леді Ю, а передбачатиме лише новий розгляд її справи, повідомляє Радіо Свобода. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9232 / 4.08MB / SQL:{query_count}