Нові ціни на пиво

З 1 січня 2013-го року відпускна ціна на пиво у торговельних мережах зросте на 10,5%.

З 1 січня 2013-го року відпускна ціна на пиво у торговельних мережах зросте на 10,5%.

Через це літрова пляшка напою подорожчає приблизно на 1 грн.  Про це заявила генеральний директор української галузевої компанії з виробництва пива, безалкогольних напоїв і мінеральних вод “Укрпиво”, Галина Коренькова, повідомляє УНН.
“На 10,5% збільшиться відпускна ціна у торгoвельних мережах. І це без урахування цін і тарифів на сировину і матеріали”, – каже гендиректор підприємства. З її слів, після цього кожне окреме підприємство з виробництва пива може сказати конкретніше, на скільки збільшуватиме вартість своєї продукції. Окрім цього, як розповіла Коренькова, підвищення акцизу на пиво також вплине на продаж.
“Кожне збільшення ціни за собою тягне зменшення ринку. Це завжди так буває, взагалі по всій продукції збільшення ціни тягне за собою звуження ринку”, – зазначила експерт. 
Нагадаємо, що 20 листопада Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів”, яким, з-поміж іншого, передбачається підвищення ставки акцизу на пиво з 1 січня 2013-го року до 0,87 грн за літр з нинішньої 0,81 грн/л.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7352 / 4.07MB / SQL:{query_count}