Здати залізничні квитки

“Укрзалізниця” хоче повертати за невикористаний квиток лише 10% вартості

“Укрзалізниця” хоче повертати за невикористаний квиток лише 10% вартості

Міністр інфраструктури України Борис Колесніков пропонує змінити суму повернення коштів після відправлення поїзда. Про це повідомили учора у прес-службі “Укрзалізниці”. 

Згідно з проектом наказу “Про затвердження змін до правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України”, відомство пропонує скорегувати порядок повернення коштів за невикористаний проїзний документ після відправлення поїзда, але не пізніше, ніж за годину після відбуття.

Мінінфраструктури хо­че повертати пасажирам лише 10% від вартості квитка. Зміни наберуть чинності після підписання наказу Колесніковим, інформує ipress.ua. 

Так, якщо вартість квит­ка у купейному вагоні на поїзд №38 Київ – Донецьк станом на 19.11.2012 становила 195,51 грн, то, згідно з новими умовами повернення вартості проїзного документа у вказаний про­мі­жок часу, повернуть лише 19,23 грн.

Якщо пасажир менше, ніж за 9 годин до відправлення поїзда здав квиток, йому повернуть повну вартість проїзного документа. Вартість квитка у плацкартному вагоні не повертатимуть.

Від 24 до 9 годин до відправлення поїзда, “Укрзалізниця” поверне повну вартість квитка та 50% вартості плацкарти. Якщо вартість квитка у купейному вагоні на той ж поїзд становить 195,51 грн, за умови повернення проїзного документа у вказаний проміжок часу, пасажиру повернуть 120,69 грн. В усіх вищевказаних випадках відомство не повертає комісійний збір за оформлення квитка. “Укрзалізниця” також не повертає кошти за проїзні документи з виправленнями або додатковими написами, зробленими особами, до компетенції яких це не входить, оскільки вони, як і підроблені квитки, вважаються недійсними. Зазначимо, повна вартість проїзду в пасажирських поїздах складається з вартості квитка, вартості плацкарти, ПДВ, страхового та комісійного зборів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.1846 / 4.07MB / SQL:{query_count}