Українські новини: телеграф

Бідні люди

В Україні понад шість мільйонів сімей відмовляють собі у найнеобхіднішому, окрім їжі. Про це повідомляє УНН, посилаючись на дані Державного комітету статистики. Цього року кількість бідних сімей сягнула 6,63 млн. Найбільше таких у Причорноморському економічному регіоні – 1,31 млн, Донецькому – 1,08 млн. Найменше їх у Поліському економічному регіоні – 514 тис. При цьому кількість домогосподарств, члени яких відносять себе до небідних, але ще не представників середнього класу сягнула рівня 6,259 млн.

Останнє українське попередження?

Президент Віктор Янукович попередив Росію, що Україна відмовиться від її газу і буде купувати “там, де дешевше”. На його думку, у пошуку компромісу в “газовому” питанні обидві країни повинні піти на взаємні поступки. “Компроміс – це коли дві сторони в чомусь поступаються одна одній. Ми готові, щоб це було, як кажуть, у рівних частинах, і ми обговорюємо ці питання… Будемо купувати газ там, де це можливо, і не тому, що ми погано ставимося до Росії, а тому, що нам це не вигідно. Я вважаю, що наші російські партнери це дуже добре розуміють”, – заявив Янукович.

Розібралися з грошима

Міністерство екології вирішило, куди потратити гроші, виручені від продажу квот на викиди СО2. Близько 3,8 млрд “кіотських” грошей спрямують на проекти реконструкції соціальних та інших об’єктів. Про це учора повідомив міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький під час наради у КМДА. “З японською стороною є багато проектів, а саме на суму 3 млрд 813 млн грн. Це не тільки проекти з реконструкції київського метрополітену (на суму 1 млрд грн – “Пошта”). Ми почали з київського метрополітену, тому що він – найстарший у нашій державі і вимагав якнайшвидшої модернізації”, — заявив Ставицький. За його словами, окрім метрополітену є ще 544 ідеї з капітального ремонту соціальних проектів, які вже відбуваються по всій країні, а також реконструкція шахти у Луганській області, реконструкція котельні у Дзержинську, проект по дитячому табору “Артек” на суму 194 млн грн. Зазначимо, що згідно Кіотського протоколу, виручені від торгівлі квотами кошти, мають спрямовуватися на енергозберігаючі проекти.

РФ заохочує мігрантів з сусідніх країн

Російський президент закликає співвітчизників з-за кордону повертатися до Росії. У наступному році набуде чинності оновлена держпрограма добровільного переселення співвітчизників до Росії. Допомога в переїзді буде забезпечена тим, хто хоче працювати, хоче здобути освіту в Росії, планує займатися підприємництвом, а також особам, які мають особливі заслуги в галузі науки, техніки або культури, які володіють унікальними управлінськими знаннями. Путін також повідомив, що ключовим завданням для РФ є збереження етнокультурної самобутності, зміцнення позицій російської мови у зарубіжних країнах, особливо на пострадянському просторі. На це націлена федеральна програма “Російська мова” на 2011-2015 роки. Готується проект концепції “Російська школа за кордоном”.

Борг й далі росте

За останній квартал (липень-вересень) державний борг України зріс на 20,99 млрд грн (5,6%). Станом на 30 вересня 2012 р., він сягає 394,414 млрд грн або 49,345 млрд дол. Такі дані опублікувало Міністерство фінансів України у довідці щодо виконання плану управління держборгом на III квартал. Ріст пов’язаний із випуском облігацій зовнішньої держпозики, говориться в довідці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5796 / 4.08MB / SQL:{query_count}