Вибори побачать не всі

Сьогодні останній день, коли користувачі інтернету зможуть створити закладки для перегляду відео із виборчих дільниць

Сьогодні останній день, коли користувачі інтернету зможуть створити закладки для перегляду відео із виборчих дільниць

Нововведення парламенту із веб-камерами на парламентських виборах-2012 завтра може створити безліч непорозумінь. У день волевиявлення неможливо буде вибрати дільниці для перегляду трансляцій із них на сайті www.vybory2012.gov.ua. Щоб подивитися відео потрібно було заздалегідь зареєструватися (за допомогою електронної адреси чи профілю у соцмережах) і, що найважливіше, додати обрані дільниці до закладок на сайті. Завтра, 28 жовтня, такої можливості вже не буде.

Окрім цього, люди, які вже зареєструвались і зробили закладки, зможуть  одночасно переглядати трансляцію лише з однієї дільниці, бо неможливо переглядати зображення з декількох дільниць на одному екрані. І це не єдине обмеження: одночасно стежити за виборчим процесом на дільницях зможуть лише близько 300 тисяч користувачів інтернету. Більше навантаження на сайт техніка просто не витримає. При цьому увага як всієї України, так і діаспори буде прикута до парламентських виборів у нашій державі. Представники компанії Сітронікс, яка організовує процес відеоспостереження на виборах, заявляли, що очікують близько 10 мільйонів зареєстрованих користувачів на сайті www.vybory2012.gov.ua.

Додамо до цього ще низьку швидкість інтернету в багатьох населених пунктах, а також той факт, що не всі дільниці змогли підключити до системи. І на все це парламент виділив із держбюджету майже мільярд гривень!..

До речі, онлайн-трансляція з дільниць повинна розпочатися з підготовчого засідання ДВК завтра о 7.45, а завершитися після закінчення голосування на звичайній виборчій дільниці, але не раніше ніж о 20.00. Підрахунок голосів не траслюватиметься “наживо” у мережі, бо для цієї процедури передбачений тільки відеозапис. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8515 / 4.06MB / SQL:{query_count}