Переходимо на зимовий час

Лікарі розповіли, як підготуватися до переведення стрілок 

Лікарі розповіли, як підготуватися до переведення стрілок 

У неділю, 28 жовтня, о 4.00 на території України скасовується дія літнього часу шляхом переведення годинникової стрілки на годину назад. Як повідомив в інтерв’ю УНІАН лікар-фітотерапевт Борис Скачко, в період адаптації організму до зимового часу необхідно бути особливо обережними людям, що мають вегето-судинну дистонію, гіпертонію, схильність до депресій. “Також реагувати на зміну часу можуть хворі на панкреатит, виразку, жовчнокам’яну хворобу, тобто люди з проблемами шлунково-кишкового тракту, який теж пов’язаний із регуляцією організму”, – сказав Б.Скачко. 

Він також наголосив, що переведення стрілок годинника не впливає негативно на здорових людей. “Потрібно тільки пристосуватися. Зокрема, в цей період приділіть особливу увагу режиму харчування – їжте 4-5 разів на день. На відсутність ритму харчування (людина снідає нерегулярно, наїдається на ніч) дуже погано реагує підшлункова залоза, жовчний міхур, шлунок”, –зазначив лікар. 

Він наголосив, що гармонізувати стан організму найкраще через мозок – найголовніший регулятор в організмі людини. “Найпростіший метод – контрастний душ. Ще один ефективний спосіб тренування мозку – споглядальний. Дуже корисно дивитися по черзі по 5 хвилин на картинки одного кольору: зелений колір гармонізує обмін речовин, червоний – синтезує, фіолетовий, – заспокоює. Таким чином можна потренувати мозок, відрегулювати його роботу і, відповідно, весь організм”, – сказав Б. Скачко. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6523 / 4.06MB / SQL:{query_count}