Залишиться ще гарніше

Віктор Янукович із запізненням привітав російського колегу з Днем народження

Віктор Янукович із запізненням привітав російського колегу з Днем народження

Учора Віктор Федорович укотре відвідав свого колегу із РФ. Попри те, що напередодні деякі поінформовані джерела натякали на можливість підписання нових газових домовленостей (чого ж ще їхати в Москву?), сенсації не сталося. Сторони просто обговорили газове питання. 

“Переговори щодо актуа­ль­ного для України так званого газового питання тривають, і ми розраховуємо вийти на економічно обґрунтовану справедливу форму встановлення ціни на газ для нашої країни”, – заявив за підсумками зустрічі Янукович. 

Про що ж саме говорили під час зустрічі два президенти, детальніше розповів міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко: “Сторони погодилися, що треба продов­жувати діалог з цього питання”. Ось так.

Зустріч розпочалася з привітання. “Після 60-ти нічого не змінюється, все залишається навіть ще гарніше”, – запевнив колегу Янукович. До речі, Путін святкував День народження сьомого жовтня. Але краще пізно, ніж ніколи. Звичайно, під час візиту не оминули й більш традиційні теми.

“Співпраця з Митним союзом буде приносити користь нашим товаровиробникам. Ми повинні глибину цих відносин збільшувати, це приноситиме економіці лише користь”, – заявив Віктор Янукович. Хоч нещодавно він казав, що Україна ще не готова остаточно відповісти на питання про приєднання до Митного союзу. Союз ми ще вивчаємо.

За участі президентів також підписали кілька документів. Зокрема, угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації про реадмісію (врегульовує питання співробітництва у сфері передачі осіб, які в’їхали або перебувають на території країни із порушенням міграційного законодавства), а також протокол про поставки товарів за виробничою кооперацією у 2012 році (товари (послуги), що постачатимуть за виробничою кооперацією, не обкладатимуться податком на додану вартість та акцизами). Президенти також домовилися разом відсвяткувати 200-річчя із дня народження Тараса Шевченка. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6773 / 4.07MB / SQL:{query_count}